Новини України. 23 грудня. Машинобудівні підприємства сфери діяльності Міністерства промислової політики України в листопаді випустили продукції на 4,4 млрд.грн.

автомобільний завод, автопром
Машинобудування в Україні зростає

Збільшення обсягів виробництва становить понад 55% до показників листопада попереднього року і 10% до жовтня 2010 року.

В цілому приріст обсягів виробництва галузі загального машинобудування за 11 місяців поточного року становить 61% (в порівнянні з аналогічним періодом минулого року), повідомляє прес-служба Мінпромполітики.

Очікується, що в грудні приріст становитиме як мінімум 9% до листопада. Таким чином, машинобудівники в цьому місяці випустять продукції не менш ніж на 4,8 млрд. грн.

Підприємствами важкого і транспортного машинобудування за 11 місяців цього року випущено продукції на суму понад 20,1 млрд. грн., що в 2,3 рази більше, ніж за січень-листопад 2009 року. За прогнозом фахівців Мінпромполітики, в грудні галузь отримає приріст в 10%.

В автомобілебудуванні за 11 місяців спостерігається 33% приросту, а обсяг випущеної продукції становить понад 7,5 млрд. грн. У цій галузі збільшення виробництва в грудні буде також на рівні близько 10%, інформує Ліга.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.