Новини політики. 25 грудня. Народний депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко вважає, що всі заяви опозиції необхідно брати під пильний контроль.

Олена Бондаренко

Про це вона заявила напередодні в ефірі «Шустер LIVE», коментуючи ситуацію з розглядом Верховною Радою законопроекту про доступ до публічної інформації.

«Коли опозиція заявляє про свої прагнення, я не закликаю вірити нам, але я закликаю під пильний контроль ставити будь-які заява з боку опозиції, тому що це може бути абсолютно голим піаром, і практика це показала», – сказала Бондаренко.

При цьому вона звинуватила опозиційні фракції у тому, що закон про доступ до публічної інформації не був прийнятий.

Нагадаємо, що ВР 22 грудня відмовилася розглянути проект закону про доступ до публічної інформації.

Зокрема, народні депутати підійшли до розгляду цього питання порядку денного, але головуючий на засіданні перший заступник голови ВР Адам Мартинюк зазначив, що даний законопроект не може бути сьогодні розглянутий, оскільки це буде суперечити 116 статті Регламенту Верховної Ради.

Так, згідно з висновками Головного юридичного управління ВР, в законопроекті під час його підготовки до другого читання була змінена загальна структура, обсяг та зміст тексту законопроекту, які парламентом не схвалювалися в першому читанні, що суперечить частині 1 статті 116 Регламенту ВР.

У відповідь лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов сказав: «Бувають правила, але бувають і виключення з правил».

Він порадив тому, хто не погоджується з розглядом сьогодні даного законопроекту, написати заяву про свою незгоду і поставити свій підпис.

У відповідь Мартинюк сказав:

«Олександре Сергійовичу, ви не праві».

Він зазначив, що не може з порушенням Регламенту ставити на розгляд ВР цей законопроект.

Єфремов наполягав на розгляді цього законопроекту і Мартинюк поставив на голосування питання щодо розгляду даного проекту сьогодні, незважаючи на порушення Регламенту.

Фракція КПУ не підтримала таку пропозицію і за дану пропозицію проголосували тільки 217 (при необхідних 226, – ред.) Із 258 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Джерело ЦензорНет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.