Новини України. 5 грудня. Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що Податковий кодекс став першим серйозним документом в історії незалежної України, який розроблявся з залученням великої кількості представників бізнесу.

Олександр Єфремов
Єфремов: ПК - це набільше досягнення України

Про це Єфремов сказав в ефірі “5 каналу”.

Він відзначив, що присутні на Майдані Незалежності підприємці “досить зацікавлено поставилися до розробки цього документа”.

“І те, що нам вдалося допрацювати в кінцевому варіанті з їх участю, де-не-що прибрати, а дещо поправити, – це є, я вважаю, досягненням на сьогодні держави”, – підкреслив політик.

Єфремов зазначив, що до думки підприємців прислухалися і Президент, і Кабінет Міністрів, і Верховна Рада.

Нагадаємо, раніше Президент Віктор Янукович застосував вето до Податкового кодексу. За словами прем’єр-міністра Миколи Азарова, ветувати прийнятий парламентом Податковий кодекс було спільним рішенням Президента та Кабінету Міністрів.

2 грудня Верховна Рада прийняла Податковий кодекс у новій редакції з пропозиціями глави держави.

За матеріалами Ліга

Comments

  1. Налоговый кодекс сильно похож на письмо дяди Фёдора к родителям, где народные массы в лице кота Матроскина и пса Шарика добавили свои замечания. А у составителей рука не повернулась начать кодекс с налога на роскошь. Власть, почему ты выбиваешь из под ног опору у самых незащищёных? Прожить на этот мизер просто фантастика. А те возможности которые есть у практически нищего народа выискиваются и планомерно уничтожаются. Если бы наше руководство само реально обучалось хотя бы в школе, оно бы знало, что сила действия равна силе противодействия. Эй! Кто там по ближе к верхам. Попытайтесь объяснить, что борьбе с собственным народом чревата…

  2. В РЕГИОНАЛОВ – ВЫСОКИЕ СЛОВА И НИЗКИЕ ДЕЛА! ПРЕДПРЕНИМАТЕЛЕЙ И БЛИЗКО НЕ ПОДПУСКАЛИ К КОДЕКСУ! ИХ КАК ПРАВИЛО НЕ СЛУШАЛИ! А ЕСЛИ СЛУШАЛИ ТО НЕ СЛЫШАЛИ. РЕГІОНАЛИ СПІВАЮТЬ З ЧУЖОГО ГОЛОСУ. АЗАРОВ ДОБРЕ ЗНАЄ ЧИЙ ЦЕ ПРОЕКТ. ВОНИ ДУМАЛИ ЩО ЦЕЙ РЕКЕТ ПРОЙДЕ. І ПІСЛЯ МАСОВИХ ВИСТУПІВ – НАЧЕ ПРОЗРІЛИ. ПІСЛЯ НЕЗНАЧНОЇ ХИТРОЇ КОСМЕТИКИ РЕКЕТ ВСЕТАКИ ПРОТАЩИЛИ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.