Новини України. 1 грудня. Київ. Проурядова більшість продовжує блокувати винесення на розгляд парламенту законопроектів, спрямованих на покращення життя людей.

Андрій Павловський
Депутати більшості проти соціальних реформ - Андрій Павловський

Про це заявив народний депутат фракції «БЮТ-Батьківщина», міністр соціальної політики опозиційного уряду Андрій Павловський, коментуючи результати засідання профільного комітету парламенту.

За його словами, представники провладної більшості сьогодні вкотре “завалили” розгляд законопроекту «Про недопущення погіршення пенсійного забезпечення громадян України» (автори А. Павловський та О. Сочка).

Народний депутат повідомив, що законопроектом передбачалось запровадити до 1 січня 2030 року мораторій на підвищення пенсійного віку, мінімального стажу роботи та страхового стажу.

Павловський зазначив, що збільшення пенсійного віку вирішує сьогодні лише внутрішні проблеми Пенсійного фонду України, тим більше, що жодних ефективних реформ у соціальній сфері, які були б справді орієнтовані на людей, чинний склад Кабміну не пропонує, передає прес-служба БЮТ.

Окрім того депутат повідомив, що через парламентський комітет соціальної політики та праці також не пройшов законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про міжнародні договори України» (щодо неприпустимості порушення прав і обмеження соціальних гарантій громадян при укладенні міжнародних договорів)».

За словами Андрія Павловського, законопроектом пропонувалося доповнити Закон України «Про міжнародні договори України» новою статтею 3-1 щодо укладення міжнародних договорів України, у якій передбачити, що питання регулювання цін і тарифів є виключно внутрішньою функцією держави і регулюються виключно чинним законодавством України; неприпустимими умовами міжнародного договору України є зобов’язання для України щодо підвищення пенсійного віку, обмеження зростання фонду оплати праці у державному секторі, обмеження обсягу соціальних гарантій та соціальних виплат громадянам, передбачених чинним законодавством України, збільшення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, послуги громадського транспорту, продукти харчування та товари першої необхідності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.