Новини світу. 21 грудня. Росія. Прем’єр-міністр Володимир Путін вважає вбивство вболівальника «Спартака» Єгора Свиридова злочином проти всіх футбольних фанатів.

Володимир Путін
Путін поклав квіти на могилу Єгора Свиридова

Як повідомляють російські ЗМІ, про це він заявив на зустрічі з представниками організацій уболівальників.

«Ви повинні сприйняти це як атаку проти вас всіх, незалежно від місця проживання, національної чи релігійної приналежності. Загинула молода людина Єгор Свиридов. Це велика трагедія», – сказав Путін.

Учасники зустрічі вшанували пам’ять загиблого хвилиною мовчання.

За словами Путіна, представники різних клубів

«часом емоційно з’ясовують відносини один з одним… Якщо це робиться в рамках здорового глузду і закону, то можна ще це зрозуміти. Але зовсім недавно сталася трагедія, яка торкнулася всього вашого чи, скажімо так, нашої спільноти. Тому що від рук рецидивіста, саме рецидивіста, загинув один з членів такого клубу», – сказав прем’єр.

Путін не виключив також, що у разі недотримання місцевих законів і звичаїв приїжджими правила перебування у великих містах країни можуть бути скоректовані.

«Якщо ви не зрозуміємо те, про що я зараз сказав, не будемо шанобливо ставитися один до одного, нам же доведеться що робити? Нам доведеться, м’яко кажучи, удосконалювати правила реєстрації на території країни, особливо у великих центрах – у Москві, Петербурзі та в інших великих містах », – сказав Путін.

За його словами, зараз порядок реєстрації в Росії відповідно до Конституції «максимально лібералізували».

Він заявив також, що представники національних діаспор повинні займатися профілактикою правопорушень та злочинності у своєму середовищі.

«Це, до речі кажучи, питання і до діаспор. До будь-яких діаспор, де б вони не були. До російських діаспор на Кавказі, до національних діаспор в Москві, в Санкт-Петербурзі і так далі. Треба працювати з людьми. Всім потрібно працювати з людьми, звертати на це увагу », – сказав Путін.

«Це правда, ми багато про це говоримо. Потрібно створювати робочі місця. Там, де люди народилися і живуть, потрібно дати можливість отримати освіту і так далі. Працювати на всій території країни », – зазначив прем’єр.

Після зустрічі з уболівальниками Путін відправився на Люблінське кладовищі, де вшанував пам’ять убитого футбольного вболівальника Єгора Свиридова та поклав квіти до його могили …

11 грудня на Манежній площі відбулася несанкціонована акція націоналістів і радикально налаштованих футбольних фанатів, яка переросла в погроми. 15 грудня міліція, в очікуванні нових безладів також несла службу у посиленому режимі. Тоді масових зіткнень націоналістів з кавказцями вдалося уникнути, проте по всьому місту відбувалися бійки, а затримані були понад 1200 чоловік.

Джерело ГазетаРу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.