Новини світу. 16 грудня. Прем’єр-міністр РФ Володимир Путін на 24 хвилини побив торішній рекорд спілкування з росіянами в прямому ефірі: в цьому році ефір тривав 4 години 26 хвилин.

Путін відповів на 90 запитань росіян

Рік тому розмова Путіна з громадянами РФ тривала 4 години 2 хвилини і майже на годину побила рекорд 2008 року.

На цей раз глава уряду, який приїхав в спеціально обладнану студію встиг відповісти на 90 запитань, з яких сам вибрав 31.

У прямому ефірі було кілька включень з регіонів, зокрема, з Володимирської області, Забайкальського краю, Кузбасу, Астрахані, Красноярського краю, Чувашії, Челябінська.

Велика частина питань стосувалася соціально-економічної теми, а також ліквідації наслідків сильних природних пожеж, які сталися влітку цього року. Прем’єра Росії також питали про підготовку до проведення Олімпіади-2014 в Сочі і чемпіонату світу з футболу в 2018 році. Одне з питань стосувалося того, чи доводилося прем’єру віддавати накази про знищення зрадників.

Десять питань були присвячені політиці і держустрою, десять – проблемам безпеки, боротьби з тероризмом і правосуддя, в тому числі безладів на Манежній площі і ксенофобії.

Чоловіки в ході прямого ефіру особисто задали Путіну 28 питань, жінки – 18.

Сім питань прозвучало в прямому ефірі по телефону, люди, що зібралися в студії поставили 17 питань, ще кілька надійшло від модераторів. Росіяни також надсилали питання на спеціальний сайт або смс-повідомленнями.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.