Новини шоубізу. 8 грудня. Алла Пугачова забирає ім’я у радіостанції. З нового року хвиля, на якій зараз грає “Радіо Алла”, матиме ім’я “Романтик”.

Алла Пугачова
Алла Пугачова міняє назву радіо

Місяць тому з’явилася інформація про те, що Алла Пугачова припиняє співпрацю з мовною корпорацією «Профмедіа». Керівництво радіостанції одразу заспокоїло слухачів: «Радіо для слабкої статі – бути!», тільки формат і схема мовлення були не визначені.

З 2012 року, коли закінчується термін дії договору з Аллою Пугачовою, яка з панського плеча і з розрахунком на пристойну компенсацію віддала радіостанції своє ім’я, «Профмедіа» присвоює хвилі назву «Романтик». Ім’я саме говорить за себе. Керівництво холдингу вирішило зберегти цільову аудиторію хвилі – жінки 30 років – і пускати в ефір музику, яка близька цьому поколінню.

“Щоденна аудиторія радіостанції в Москві за липень – вересень 2010 року становила в середньому 4,7% всієї аудиторії радіо, – розповіли Life News на «Радіо Алла». – Керівництво компанії планує повторити успіх попереднього проекту”.

За інформацією видання, кардинальних змін на радіо не передбачається. Співробітники станції збережуть за собою свої робочі місця, і лише пост художнього керівника, який раніше належав Пугачовій, поки залишається вакантним.

“Напевно верхівка холдингу ще тисячу разів подумає, перш ніж запрошувати на цю посаду відому персону”, – поділилися на радіостанції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.