Новини України. 1 грудня. Київ. Підприємцям знадобилося десять днів для того, щоб переконати Президента накласти вето на Податковий Кодекс. В загальноукраїнській акції протесту загалом взяли участь більше 800 тис. людей.

Проти податкового кодексу страйкувало 800 тисяч осіб

Про це повідомляє прес-служба Національного форуму профспілок України (НФПУ).

За підрахунками профспілок, акція протесту проти прийняття Податкового Кодексу, яка тривала з 22 по 30 листопада об’єднала від 53 тис. до 83 тис. українців на Майдані Незалежності. У цей же час, аналогічні мітинги відбулися практично у всіх обласних центрах, а також інших містах України, зокрема, у Бердянську, Кременчуці, Маріуполі, Кам`янець-Подільському, Красноперекопську(АРК), Кривому Розі, Лозовій(Харківської області), Славуті(Хмельницької області), Мелітополі, Чугуєві тощо. Загалом протести відбулися у більш, ніж 70 містах по всій країні, участь у них взяли близько 750 тис. громадян.

Головними учасниками акцій протесту були приватні підприємці, що працюють в секторі торгівлі, а також таксисти. Зокрема, тільки 25 листопада, коли було оголошено всеукраїнську мобілізацію, з метою відстояти своє право на працю, у столицю приїхали 5 808 працівників ринків України.

У профспілках звертають увагу на те, що фінансування акції протесту відбувалося за власний кошт самих підприємців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.