Сьогодні в Києві, Кіровограді та Вінниці проститутки проведуть флеш-моби, присвячені Міжнародному дню проти насильства щодо секс-працівників.

проститутка
Проститутки протистують проти насилля

Про це заявила глава правління Всеукраїнської Ліги «Легалайф» Ірина Мішина.

За її словами, жінки пройдуть вулицями міст з червоними парасольками, «які стали традиційним символом захисту секс-працівниць».

У свою чергу, присутній на прес-конференції юрист Міжнародного альянсу з ВІЛ/СНІД на Україні Павло Скала повідомив, що в жовтні цього року державні органи вперше юридично визнали існування секс-бізнесу в Україні, закріпивши в наказі «Про затвердження стандартів надання соціальних послуг представникам групи ризику» поняття «особи секс-бізнесу». За його словами, цей наказ узгоджений трьома міністерствами і зареєстрований Міністерством юстиції України.

Разом з тим Мішина зазначила, що це визнання жодним чином не вплинуло на зменшення кількості випадків насильства щодо секс-працівників. «Крім насильствам з боку міліції, ми піддаємося насильству в держструктурах – нас ображають, принижують, ганяють з кабінету в кабінет», – заявила вона.

У свою чергу, заступник голови правління Всеукраїнської Ліги «Легалайф» Олена Цукерман, посилаючись на висновки міжнародних організацій, відзначила, що виключення з національного законодавства адміністративного покарання «за заняття проституцією» сприятиме зменшенню кількості випадків насильства щодо секс-працівників і, в першу чергу , з боку співробітників міліції.

Джерело ЦензорНет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.