Новини технологій. 19 грудня. Компанія Chitika, яка займається розміщенням мобільної реклами і щомісяця обслуговує понад мільярд рекламних матеріалів на 100 000 сайтів, вирішила з’ясувати, з яких мобільних пристроїв цю рекламу найбільше дивляться.

Android і iOS помітно випереджають Windows Phone 7 по веб-трафіку

Звичайно, сам по собі перегляд реклами не такий цікавий, але ці показники можуть говорить як про кількість пристроїв на ринку, так і про Інтернет-трафік в залежності від операційної системи комунікатора або смартфона. Згідно з цими даними, трафік з Android смартфонів і моделей на основі iOS дуже істотно випереджає Windows Phone 7.

За даними Chitika, на кожен перегляд реклами з Windows Phone 7 комунікатора доводиться 110 переглядів, зроблених зі смартфона на основі Android і 172 – з iPhone. Ці результати були зібрані протягом минулих трьох тижнів, був врахований 31 млн переглядів реклами на мобільних пристроях, вироблений за цей час. При цьому, навряд чи варто очікувати від нової платформи вражаючих результатів незабаром після випуску, можливо, Windows Phone 7 вдасться наздогнати конкурентів у наступному році.

Джерло ФерраРу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.