Новини світу. 3 грудня. Другий в черзі спадкоємців британського престолу принц Вільям висловив розчарування тим, що Англія програла Росії в боротьбі за право на проведення ЧС-2018 з футболу.

Девід Кемерон, Бекхем, принц Вільям
Англія нерозуміє чому програла право на проведення ЧС-2018

Як передає британський телеканал Sky News, що принц, який є президентом Футбольної асоціації Англії заявив, що “ми, безумовно, вкрай засмучені. У нас була дуже сильна заявка, але вона, на жаль, не спрацювала”.

“Ми вітаємо Росію і Катар“, – заявив, у свою чергу, після церемонії оголошення результатів голосування членів виконкому ФІФА знаменитий англійський футболіст Девід Бекхем.

“Вся заявочна команда Англії на ЧС-2018 може пишатися всім тим, що нами було зроблено. Наша сьогоднішня презентація була незвичайною – однією з кращих, – сказав спортсмен. – Звичайно, величезне розчарування, але команда не могла зробити більшого”.

Прем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон виступив перед журналістами у своїй лондонській резиденції на Даунінг-стріт, 10. Він заявив, що “сильно засмучений”. Кемерон дав високу оцінку зусиллям членів заявочної команди – зокрема, Девіда Бекхема і принца Вільяма. В Англії, на думку британського прем’єра, була краща заявка в технічному і комерційному плані.

“Але, виявилося, що цього недостатньо”, – зазначив Кемерон.

“Дуже прикро, – додав він. – За час мого життя в Англії не проводилося чемпіонатів світу. Я сподівався це змінити, але не цього разу”.

Принц Вільям, Девід Кемерон і Девід Бекхем були трьома основними фігурами в делегації Англії в штаб-квартирі ФІФА в Цюріху, які протягом останніх декількох днів “лобіювали” її заявку на організацію чемпіонату. Тут з легкої руки журналістів їх прозвали “трьома левами” – за аналогією з гербом Футбольної асоціація Англії.

Британська сторона в даний час напружено намагається зрозуміти причини відхилення ФІФА вже в першому турі голосування настільки сильної, як вважається тут, заявки з боку Англії. Як стало відомо, за неї подали голоси лише 2 члени виконкому.

Джерела Sky News після оголошення результатів заявили, що свою роль у цьому відіграла серія гучних корупційних викриттів на адресу низки керівників ФІФА, з якими в останні тижні виступили британські ЗМІ. У них функціонери ФІФА були звинувачені в тому, що вони нібито готові були віддати свої голоси в обмін на хабарі. Місцеві коментатори висловлюють думку про те, що саме ці викриття підірвали шанси Англії на перемогу, тому що налаштували керівництво ФІФА проти англійців і їх заявки.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.