Новини світу. 25 грудня. Москва. У своєму інтерв’ю російським телеканалам Президент Російської Федерації Дмитро Медведєв розкрив причини, за якими він звільнив Юрія Лужкова з посади столичного градоначальника.

Дмитро Медведєв розповів чому звільнив Лужкова

“У цьому місті (Москві – ред.) колосальна кількість проблем. Корупція – небачені масштаби, навіть для більш ніж десятимільйонного мегаполісу, небачені масштаби. Пробки на дорогах. Транспортний колапс, по суті, періодично створюється, і не тільки через те, що Президент або прем’єр на машині проїхали. Умов немає для того, щоб нормально міське господарство працювало. понатикали будівель незрозуміло де і як, бездумно, на жаль “, – відзначив Медведєв.

“Конкурентне середовище. Де це бачено взагалі, пробитися ніде майже неможливо. Немає конкуренції. Всі підряди й тендери хто виграє, хто вигравав до останнього часу? .. Той, хто за рахунок своїх незвичайних підприємницьких здібностей довів своє право займатися цими питаннями, -“найталановитіші підприємці “, як казав колишній мер Москви. Але ми знаємо, як такі рішення приймали”, – додав він.

“Всьому цьому треба було покласти кінець. І я сподіваюся, що новий мер буде працювати по-іншому. Він людина справи, працездатна людина, без зіркової хвороби, не прагне до особистого піару та політичної конкуренції. Справою треба займатися. Нехай вкалує. Ось такі були причини “, – підсумував Президент Росії.

Нагадаємо, наприкінці вересня Президент Російської Федерації Дмитро Медведєв підписав Указ про відставку мера Москви у зв’язку з втратою довіри Президента РФ.

Джерело Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.