Новини світу. 15 грудня. Косово. Рада Європи планує опублікувати доповідь, в якій глава уряду Хашим Тачі підозрюється в причетності до наркотрафіку та торгівлі органами.

Хашим Тачі
Хашим Тачі торгував органами і наркотиками

Колишні лідери Армії звільнення Косова, включаючи нинішнього прем’єр-міністра країни Хашима Тачі, звинувачуються в серйозних порушеннях прав людини, зокрема в поширенні наркотиків і торгівлі людськими органами.

У доповіді про порушення прав людини, яку Рада Європи планує представити у четвер в Страсбурзі, ім’я прем’єра згадується 27 разів. Документ складений під час дворічного розслідування правопорушень косовських лідерів.

Бойова група Drenica, яку очолював Тачі, звинувачується у зв’язках з організованою злочинністю, в тому числі торгівлі наркотиками та органами.

За матеріалами слідства, протягом декількох років через кордон Сербії і Косово незаконно перевозили в’язнів Армії звільнення – як сербів, так і албанців. Згідно з деякими даними, ця протизаконна діяльність ведеться і до сьогодні

Уряд Косова засудив доповідь і назвав її безпідставним наклепом. За словами офіційних представників, до осіб, які розповсюджують інформацію, що ганьбить уряд, будуть прийняті жорсткі юридичні і політичні заходи.

За матеріалами Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.