Новини найки. 17 грудня. Гарний  і позитивний настрій сприяють розвитку творчого мислення.

рідість, веселощі
Гарний настрій йде на користь

Вчені з Університету Західного Онтаріо під керівництвом Рабі Надлер з’ясували, що гарний настрій сприяє розвитку творчості. Дане відкриття може допомогти представникам творчих професій більш плідно працювати, повідомляє. Також дослідники підкреслюють: переривання роботи переглядом роликів в Інтернеті і читанням анекдотів, покращує працездатність людини. Спеціально була проведена серія експериментів на запам’ятовування певного типу інформації з використанням творчого способу мислення.

До безпосереднього початку експерименту фахівці розділили добровольців на дві групи. Одній групі за допомогою музики і відеороликів підняли настрій, а інший – зіпсували. Уже пізніше в ході виконання творчого завдання учасникам належало відсортувати складні зображення на основі образів, представлених на малюнках. Найважче було розпізнати і запам’ятати складні художні образи.

У результаті спостережень були зроблені наступні висновки: люди з хорошим настроєм краще справлялися з поставленим завданням. Вчені радять взяти це на замітку і завжди слухати приємну музику перед рішенням будь-якої складної задачі.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.