Новини світу. 11 грудня. Москва. В Москві перекрили рух на Кронштадтському бульварі через велику кількість охочих вшанувати пам’ять вболівальника московського Спартака Єгора Свиридова.

Єгор Свиридов
Акція вшанування пам'яті фаната Спартака Єгора Свиридова зібрала більш ніж 10 000 чоловік

Вшанувати пам’ять вбитого вболівальника «Спартака» Єгора Свиридова приїхали вболівальники різних клубів, а також прості громадяни, які не змогли залишитися осторонь від цієї сумної події. На разі, за інформацією міліції, прийшло більше 10 тисяч чоловік.

Люди йдуть з квітами та свічками. Багато з них приїхали з інших міст Росії. Ніяких гасел вболівальники собі не дозволяють, все проходить дуже спокійно. Незабаром, на Манежній площі (о 15:00) повинна пройти акція протесту, де візьмуть участь близько 20-30 тисяч осіб.

Зараз же більша частина людей вже покинула Кронштадтський бульвар, деякі відправилися додому, а хтось поїхав на Манежну площу.

Нагадаємо, Єгор був розстріляний з травматичного пістолета у бійці з вихідцями з Кавказу, головний підозрюваний у вбивстві, Аслан Черкесов, утримується під вартою. Такі випадки в Росії не поодинокі, та більшість з них на жаль не досягають подібного резонансу.

Джерело Совецкий спорт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.