Новини технологій. 2 грудня. США. Американський фізик Семюель Коен, що створив концепцію нейтронної бомби – ядерної зброї, яка знищує людей, не завдаючи шкоди матеріальним об’єктам.

багато фахівців виступили проти бомби

За словами Пола Коена, його батько пішов з життя ще 28 листопада, він помер у Лос-Анджелесі через два тижні після видалення зі шлунку ракової пухлини.

Семюель Коен розробив проект створення нейтронної бомби в 1958 році, працюючи в Ліверморській національній лабораторії – однієї з двох у США, основним завданням яких є розробка ядерної зброї.

На відміну від традиційної ядерної зброї, використання якої супроводжується викидом величезної кількості енергії у вигляді радіації, спопеляючої спеки і вибухової хвилі, нейтронна бомба є зброєю з підвищеним рівнем проникаючої радіації і набагато меншою силою вибуху.

Багато фахівців різко виступили проти нейтронної бомби, вважаючи, що її спрямованість на знищення виключно живих істот суперечить основам людської етики. Однак сам Коен до кінця життя наполегливо відстоював гуманність створеної їм зброї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.