Новини світу. 14 грудня. У вашингтонській лікарні в понеділок помер Річард Холбрук – знаменитий американський дипломат, який заслужив серед колег по держдепартаменту прізвиська “бульдозер” і “лютий бик” через різкий і, часом, безкомпромісного стилю роботи.

Річард Холбрук

У п’ятницю вдень 69-річний спецпредставник США по Афганістану і Пакистану Холбрук відчув себе погано на роботі і був відправлений до лікарні університету Джорджа Вашингтона прямо з будівлі держдепартаменту.

Після зробленої того ж дня операції дипломат безперервно знаходився в палаті інтенсивної терапії, його стан оцінювався як стабільно критичний.

Спочатку повідомлялося, що у Холбрука відірвався тромб, проте потім представники держдепартаменту уточнили діагноз – розрив аорти. У понеділок ввечері держдеп оголосив, що Холбрук помер.

Джерело РИА

У вашингтонській лікарні в понеділок помер Річард Холбрук – знаменитий американський дипломат, який заслужив навіть серед колег по держдепартаменту прізвиська “бульдозер” і “лютий бик” через різке і, часом, безкомпромісного стилю роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.