Новини здоров’я. 13 грудня. Вчені довели, що погода не впливає на мігрені.

хмари, дощ
Мігрень може виникнути незалежно від погоди

Багато людей, що страждають від мігреней, впевнені, що певні зміни в погоді викликають у них біль, проте вченим з Австрії не вдалося підтвердити цю теорію.

Результати дослідження експертів з університету Відня стали ще одним доказом на користь теорії про те, що зміни в температурі, атмосферному тиску або кількості сонячного світла не є тригерами найсильніших головних болів – мігреней. На думку фахівців, вплив погоди на початок нападів значно перебільшений.

Низка попередніх робіт вказала на асоціацію між змінами погоди і кількістю відвідувачів лікарів зі скаргами на мігрень і головні болі. Крім цього, існують дані про зв’язок між зниженням у атмосферному тиску і виникненням мігрені у наступні 2-3 дні.

Тим не менше, останнє дослідження австрійських вчених, в ході якого люди, які страждають від мігрені, протягом трьох місяців вели щоденник, в якому вказували стан свого здоров’я і погодні умови, не підтвердило цих даних. В результаті аналізу отриманої інформації виявилося, що в багатьох випадках хворі мають суб’єктивне поняття про погодні умови, що розходиться з показаннями метеорологів, а виявлені зв’язки між змінами погоди і підвищеними шансами появи головної болі були статистично незначними.

Таким чином, якщо погода і впливає на здоров’я пацієнтів з мігренню, то лише незначно, узагальнили дослідники.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.