Новини світу. 7 грудня. Телережисер премії «Золотий грамофон» Марина Яблокова, що звинувачує співака Філіпа Кіркорова в нападі, не має наміру миритися з ним і збирається вирішувати питання виключно у суді.

Філіп Кіркоров
Кіркорова судитимуть

«Інцидент стався 4 грудня на репетиції вручення премій “Золотий грамофон” в Державному Кремлівському палаці, – розповіла Яблокова, яка працює на цьому проекті більше 10 років. – Коли ми показували Філіпу Бедросовичу Кіркорову декорації і виставляли світло для його виступу з Анною Нетребко, він заявив, що софіти світять йому в очі. Я почала пояснювати артистові технічні нюанси, на що він в грубій формі відповів, що моя думка його не цікавить, поцікавився, хто я взагалі така й почав погрожувати фізичною розправою».

«Практично відразу Кіркоров вдарив мене в обличчя, я впала, і він почав бити мене. Це бачив весь технічний персонал », – додала Яблокова.

Відразу телережисер не стала подавати заяву в міліцію, оскільки наступного дня «Золотий грамофон» проходив у Санкт-Петербурзі.

«Я сподівалася, що артист одумається, прийде в себе і вибачиться, – пояснила Яблокова. – Але цього, на жаль, не сталося ».

Спочатку Філіп заперечував сам факт нападу. Проте сьогодні відбулася зустріч з його адвокатами, які запропонували піти на мирову угоду.

«На це я абсолютно точно не піду. Хочу довести справу до суду, нехай все там і вирішується», – додала телережисер.

В даний час перевіряється заява Яблокової про побиття. Вона направлена в Управління карного розшуку для подальшої перевірки.

Сам Філіп Кіркоров поки від коментарів відмовляється, але обіцяє найближчим часом пояснити ситуацію.

Джерело ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.