Новини спорту. 5 грудня. Київ. Спортсмени продали звої речі на зіковому аукціоні. З нагоди презентації видання “Зіркові історії успіху” герої книжки провели благодійний аукціон.

Денис Силантьєв
Медаль Силантьєва була найдорожчою

Найдорожчим виявився лот організатора акції плавця Дениса Силантьєва. Золота медаль з етапу Кубка світу-1997 пішла за $4100.

М’яч Ганни Безсонової, з яким вона виграла “бронзу” Ігор-2004, продали за $800. Ядро Наталії Добринської з Олімпіади-2008 купили за $400. Баскетбольний м’яч з автографом Олександра Волкова – $300, розпис Сергія Бубки в книзі – $400, а боксерські бинти Василя Ломаченко пішли за $600. Майстер-клас Андрія Гусіна за $200 купила дружина Владислава Ващука Маргарита Січкар. У подарунок другу на день Святого Миколая.

“Срібло” з відкритого чемпіонату Франції і шапочка для плавання від Яни Клочкової були продані за $500. А найоригінальнішим лотом стала картина художниці Оксани Мась. На ній зображено різнокольорові відбитки рук Силантьєва, Безсонової, Волкова, Костевич, Гусіна, Сорокіної, Добринської, Вірастюка. Завершення створення картини відбувалося прямо на очах гостей вечора. А купили її за $4000.

Зібрані гроші будуть перераховані до Запорізької школи-інтернат №5 для незрячих дітей.

Джерело Террикон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.