Новини спорту. 15 грудня. Президент УЄФА Мішель Платіні закликав Федерацію футболу України утриматися від конфліктів всередині організації.

Мішель Платіні
Мішель Платіні просить утриматися від сварок у ФФУ

Про це йдеться в його зверненні, яке сьогодні розмістили на офіційному сайті ФФУ. У своєму посланні Мішель Платіні нагадав, що до старту Євро-2012, який пройде в Україні та Польщі, залишилося небагато.

“У вас залишилося лише півтора року. Але вам ще багато необхідно зробити і подолати багато перешкод. Немає, часу щоб його втрачати і, тим більше, витрачати його на дрібні суперечки і конфлікти, які цікавлять лише окремих персонажів”, – йдеться в листі Платіні, який адресовано учасникам Конгресу ФФУ.

Президент УЄФА зазначив, що для подолання труднощів при підготовці до континентальної першості необхідна єдність.

“Настав час єдності. Лише єдність футбольної сім’ї дасть вам можливість досягти того, що здавалося неможливим взагалі ще не так давно, а саме – прийняти одну з найбільш значущих подій світу, – вказав Платіні, – Я вітаю президента ФФУ, Григорія Суркіса і вдячний йому за всі зусилля в останні кілька років. Григорій – людина, без якої цей проект не існував би”.

Нагадаємо, що напередодні Конгресу ФФУ в багатьох містах України пройшли акції проти Григорія Суркіса. Написи “Суркіса – у відставку” з’являються на парканах і стінах будинків, на рекламних щитах. В інтернеті з’явилося декілька роликів, один з них транслюється в київському метро. Також в соціальній мережі Facebook є група “Суркіса – у відставку“. Сам Григорій Суркіс розгорнуту кампанію вважає антирекламою Євро-2012 і України.

На сьогоднішньому ж Конгресі ФФУ було зроблено спробу змістити Григорія Суркіса з займаної посади. Однак вона невдалася, оскільки не була внесена в регламент Конгресу.

У результаті Григорій Суркіс розпустив Конгрес ФФУ, який так і не зміг проголосувати за порядок денний.

Джерело Газета.Ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.