Новини України. 30 грудня. КРУ виявило порушень на суму 410 мільйонів гривень під час ліквідації наслідків стихійного лиха 2008 року у західних областях України.

повінь, стихійне лихо
КРУ виявило низку фінансових порушень при ліквідації наслідків лиха

Загалом на подолання наслідків повені у Вінницькій, Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській, Тернопільській та Чернівецькій областях з Держбюджету протягом 2008-2009 років було виділено понад 4,1 мільярда гривень.

«Під час контрольних заходів було виявлено низку фінансових порушень на загальну суму понад 410 мільйонів гривень, серед яких фінансових втрат – на загальну суму 209 мільйонів гривень», – повідомив заступник керівника ГоловКРУ України Денис Красніков, передає Урядовий портал.

Порушення, що були встановлені під час перевірки нарахувань та виплат соціальної допомоги сім’ям, постраждалим від повені (в тому числі за пошкоджені посіви, сади, виноградники, присадибні ділянки, будівлі громадян), призвели до збитків на суму 34 мільйони гривень. Завдяки діям фахівців ДКРС з цієї суми відшкодовано 5,5 мільйона гривень.

Під час використання коштів з виплати компенсацій сільськогосподарським виробникам були допущені порушення, що призвели до збитків на загальну суму 9,6 мільйона гривень (відшкодовано 0,9 мільйона гривень).

Низку порушень виявлено під час перевірок використання коштів на об’єктах дорожнього господарства, що призвели до збитків на суму 77,1 мільйона гривень (відшкодовано 2,7 мільйона гривень).

Порушення на суму 88,7 мільйона гривень збитків виявлено під час використання коштів на відновлювальні роботи об’єктів комунальної власності та об’єктів водного господарства (відшкодовано 37,5 мільйона гривень).

«Завдяки заходам, вжитими представниками ДКРС, усунуто порушень на загальну суму понад 179 мільйонів гривень», – зазначив Денис Красніков.

За даними перевірок порушено 86 кримінальних справ, матеріали 31 контрольного заходу долучено до кримінальних справ.

До адміністративної відповідальності за порушення фінансової дисципліни притягнуто 550 осіб. Сплачено адміністративних штрафів на суму понад 86,7 тисячі гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.