Новини України. 3 грудня. Київ. Президент України Віктор Янукович вважає демократичним процес демонтаж наметового містечка на Майдані незалежності в Києві.

Віктор Янукович
Янукович: Розгон Майдану - це нормально

Про це він заявив сьогодні на прес-конференції.

“Ті процеси, які останнім часом відбуваються в Україні, на нашу думку, вони повністю відповідають демократичним процесам. Період підготовки Податкового кодексу був недостатнім для прийняття цього важливого рішення для всієї держави, яке зачіпало кожну галузь кожного регіону фактично кожну сім’ю. Тому люди висловили свою точку зору, яку потрібно було врахувати, і вчора вона була врахована рішенням парламенту за ініціативою Президента “, – вважає Янукович.

За словами глави держави, діалог з цього питання пройшов прийнятно і вчора він завершився прийняттям відповідного рішення.

“Що стосується подальших дій, вони також були в площині демократичної, оскільки дотримання законів в Україні є обов’язковим для всіх. Сьогодні в Києві на тому місці, де вчора стояли намети, встановлюється новорічна ялинка і дуже скоро люди почнуть святкувати Новий рік“, – додав він .

Президент України підкреслив, що влада підтримує бажання киян жити у спокої і стабільності.

“І ми будемо все робити для того, щоб це було завжди і були нормальні настрої, тим більше я не бачу ніякого приводу, щоб настрої були поганими. А спроби деяких політичних сил зіштовхнути державну владу з киянами не вдалися”, – сказав Віктор Янукович.

Нагадаємо, сьогодні вночі міліція демонтувала наметове містечко учасників акції проти Податкового кодексу. Депутати опозиційних фракцій звернуться в Генеральну прокуратуру з вимогою притягнути до кримінальної відповідальності організаторів нічного розгону наметового містечка на майдані Незалежності.

22 листопада на майдані Незалежності підприємці почали безстрокову акцію протесту, вимагаючи від Президента ветувати Податковий Кодекс, і відправити у відставку його авторів. Вчора, 2 грудня, Верховна Рада прийняла новий Податковий кодекс із пропозиціями Президента Віктора Януковича.

Джерело Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.