Новини України. 1 грудня. Підприємці вимагають зміни близько 200 статей Податкового кодексу, який ВРУ прийняла 18 листопада.

підприємці, мітинг
Підприємці закликають до Всеукраїнської акції протесту 2 грудня

Про це повідомив голова Національного форуму профспілок України Мирослав Якібчук.

За його словами, змінити потрібно понад двісті статей у Податковому Кодексі, а тому підприємці в жодному разі не погодяться на косметичні правки.

Якібчук нагадав, які зміни підприємці вимагають внести у Податковий Кодекс, – це не звужувати перелік видів діяльності спрощеної системи оподаткування, не надавати податковим органам додаткових повноважень щодо здійснення перевірок, а також дозволити не застосовувати касовий апарат, якщо дохід підприємця не перевищує 1 млн. гривень. Крім того, підприємці вимагають зберегти для платників єдиного податку існуючу форму податкової звітності.

Підприємці чекають результатів доопрацювання урядом Податкового Кодексу, після чого приймуть рішення щодо своїх подальших дій. Організатори закликають усіх протестувальників та небайдужих громадян не зупиняти протестні виступи, а у четвер 2 грудня провести всеукраїнську акцію за подальшу лібералізацію податкового законодавства, повідомляє прес-служба НФПУ.

Нагадаємо, 18 листопада Верховна Рада України прийняла Податковий Кодекс. 22 листопада на Майдані Незалежності підприємці розпочали безстрокову акцію протесту проти Податкового Кодексу. 30 листопада Президент України Віктор Янукович ухвалив рішення ветувати Податковий Кодекс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.