Новини України. 6 грудня. Підприємці, які протестували проти Податкового кодексу, тепер робитимуть акцент на роботі в регіонах із викриття посадовців-корупціонерів та походження статків податківців.

підпиємці таки розкололися

Про це сказав в інтерв’ю Deutsche Welle один із членів Національної Координаційної ради підприємців України Євген Шаповаленко.

Він, як і ще декілька членів Координаційної ради, спростував свою причетність до організації нової акції протесту підприємців на Майдані.

Шаповаленко також визнав наявність розколу в середовищі підприємницьких лідерів

Натомість, у БЮТ визнають надання підтримки організаторам понеділкової акції. Але жодних приїздів людей з регіонів не планується. Вуличні протести розглядаються в блоці як “тест на готовність до протестної активності”.

Раніше один з організаторів підприємницьких протестів Олександр Данилюк оголосив мобілізацію підприємців у відповідь на демонтаж наметового містечка на Майдані й закликав їх вийти на нову акцію протесту.

Згодом він поскаржився на міліцейський тиск на його батьків та повідомив про виклик його до слідчого в міліцію.

Директор київського Міжнародного інституту демократій Сергій Таран вважає, що, розігнавши підприємницький Майдан, влада не здобула стратегічної перемоги.

Він очікує подальшого зростання невдоволення Податковим кодексом 4-ма мільйонами представників малого та середнього бізнесу та зниження рейтингів популярності влади та президента Віктора Януковича.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.