Новини світу. 13 грудня. Сьогодні близько першої години дня поліція звільнила всіх дітей і виховательку дитячого саду у французькому місті Безансоні.

поліція, Франція, дитячий садочок, діти
Поліції вдалося визволити дітей від "мечоносця"

Захопив дітей в заручники 17-річний учень місцевого коледжу. У ході операції ніхто не постраждав. Підлітка арештували.

Під час операції зловмисник попросив у поліції пістолет, що вчинити самогубство. Хлопець також проходить курс лікування у психіатра.

Як повідомлялося, сьогодні о 8:30 ранку в дитячий садочок Charles-Fourier у французькому місті Безансон увірвався озброєний двома мечами 17-річний підліток. Він захопив у заручники виховательку та 20 дітей у віці від 4 до 6 років. До 11 ранку 14 дітей були відпущені. Близько першої години дня поліції вдалося звільнити решту дітей і виховательку.

Терористом виявився 17-річний учень місцевого коледжу, який перебував “у стані депресії”. Поліція вивела його через задні двері садочку, закутаного в ковдру з головою, і відвезла у відділок.

“Він не вдавався до насильства і не погрожував дітям. Під час переговорів з поліцією він попросив надати йому зброю, щоб покінчити життя самогубством”, – заявив представник місцевої поліції Лоран Гресса.

Батьки в кінцевому підсумку навіть стали співчувати злочинцеві.

“Коли батьки прибули до дитячого садка, вони були травмовані, в сльозах. Але, коли ми зрозуміли, що це 17-річний хлопець, у якого явно якісь проблеми, то стало ясно, що його дії не спрямовані проти наших дітей. Скоріше це крик про допомогу”, – заявив газеті Le Parisien Аззедін Кауаї, батько 3-річної Айі, відпущеної в першій хвилі дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.