Новини України. 18 грудня. Харківське комунальне підприємство “Міськелектротранс” 20 грудня проведе попереджувальний страйк. Жоден тролейбус і трамвай не вийде на маршрут.

трамвай Харків
Трамваї не виїдуть на маршрут в Харкові у понеділок

Про це 18 грудня повідомив керівник ініціативної групи “Прорвемося!” Андрій Ільгов.

За його словами, робітники підприємства будуть домагатися повного погашення боргів по зарплаті, припинення реорганізації ХКП “Міськелектротранс” в КП “Харків пасажирський” і створення комісії з розгляду ситуації на підприємстві за участю громадськості, працівників підприємства та чиновників міськради.

За словами Андрія Ільгова, зарплату на підприємстві не платили з середини липня.

“Зараз є офіційні дані, що борг із зарплати становить 9 млн. грн., але я в них не вірю. А процес трансформації підприємства в КП “Харківпас” призведе до того, що співробітники підприємства втратять низку соціальних гарантій, оскільки з ними будуть укладатися тимчасові договори”, – заявив він.

За матеріалами SQ

Comments

  1. В любой другой стране мира за месяц умерли б с голоду а тут полгода не платяи ходят на работу каждыт -значит не всё так плохо.значить есть за что жить даже без зарплаты.Кондуктора в доле с водителями билеты по 2 раза пускают а влада кернесовская автобусы и троллейбусы за лимон каждый И все довольны на 6 месяце забастовка ??

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.