Новини України. 26 грудня. Народний депутат Леонід Грач не визнає ніяких помилок.

Леонід Грач
Грач не визнає своїх помилок

Про це він заявив, коментуючи свою апеляцію до Центральної Контрольної Комісії з проханням переглянути рішення Компартії про його виключення.

“Якщо мене виключили з членів партії, це зовсім не означає, що мене виключили з комуністів. Я залишився комуністом. Мені що, треба було опустити голову? Треба було погодитися з мерзенністю, яка була проти мене здійснена?”, – сказав Грач.

За його словами, апеляція – бажання проявити свою позицію і захистити свою та партійну честь і гідність. При цьому він також відзначив, що апеляція “не є проханням про прощення, помилування або визнання якихось помилок”.

“Ніяких помилок я не визнаю, я захищав соціалізм і єдність наших слов’янських православних народів. Я хочу, щоб партія вся прокинулася і подивилася, як далеко її завели продажні вожді. Ця мета моєї апеляції”, – відзначив Леонід Грач.

“І друге: щоб комуністи зрозуміли, що треба робити. До речі, частина комуністів поділяє мої погляди – не тільки в Криму, але і по всій Україні. Вони розуміють: якщо ми комуністи, то повинні боротися і за соціалізм, і за єдність з Росією“, – підсумував політик.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Леонід Грач просить Центральну контрольну комісію Комуністичної партії переглянути рішення Президії партії про його виключення з партійних рядів.

Раніше його виключили з Комуністичної партії України і з фракції комуністів у Верховній Раді.

За матеріалами Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.