Новини світу. 17 грудня. Ватикан. Папа Римський Бенедикт XVI в 2011 році здійснить чотири зарубіжних візиту – до Хорватії, Іспанії, Німеччини і Бенін, повідомило в п’ятницю радіо Ватикану з посиланням на офіційне комюніке прес-служби Святого Престолу.

Папа Римський Бенедикт XVI
Папа Римський уже розпланував свої поїздки на 2011 рік

Програми поїздок узгоджуються, проте вже відомо, що під час візиту до Хорватії 4-5 червня Бенедикт XVI здійснить молитву на могилі “мученика комуністичного режиму” кардинала Алоизия Степінаца, який служив у тому числі під час Другої світової війни при режимі хорватських фашистів-усташів. Фігура Степінаца в хорватській історії настільки суперечлива, що одні називають його святим, інші – військовим злочинцем.

Візит до Іспанії 18-21 серпня приурочений до Всесвітнього дня молоді, який пройде в Мадриді. За традицією, встановленою Папою Римським Іоанном Павлом II, предстоятель Католицької церкви завжди бере участь у днях молоді та звертається до юнаків і дівчат з проповіддю. Для Бенедикта XVI це буде вже третє подія такого роду – після днів молоді в Кельні (2005) і Сіднеї (2008).

Свою рідну Німеччину понтифік відвідає 22-25 вересня, а дні з 18 по 20 листопада проведе на африканському континенті – в Беніні, де католики відзначатимуть 150-річчя з моменту початку проповіді християнства в цій країні. Під час візиту Бенедикт XVI вручить африканським єпископам документ, прийнятий за підсумками спеціальної асамблеї Синоду єпископів з проблем Африки, який пройшов у Ватикані в жовтні 2009 року.

Крім того, Бенедикт XVI відвідає італійські єпархії: 7-8 травня він побуває у Венеції, 11 вересня – в Анконі на закриття національного євхаристійного конгресу, 9 жовтня – у Ламеции.

Джерело РіаНовості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.