Новини світу. 10 грудня. Дружина російського президента Світлана Медведєва шокувала своєю безтактністю Бельгію.

Світлана Медведєва шокувала більгійців

Дружина президента Росії Дмитра Медведєва своїми манерами в ході візиту до бельгійського міста Брюгге шокувала місцеву громадськість.

Місцеві ЗМІ вважають, що дружина російського лідера відрізняється повною відсутністю виховання. Втім, ймовірно, Світлана Медведєва елементарно забула, що російські норми поведінки не завжди прийнятні в західних державах.

Бельгійська преса називає візит першої леді Росії в старовинне місто Брюгге, який відбувся вчора, “скандалом десятиліття”. Як повідомляють ЗМІ, візит Світлани Медведєвої розпочався з конфузу – вона майже на дві години запізнилася на зустріч з мером міста Патріком Менартом. Офіційна делегація Брюгге весь цей час марно чекала Світлану Медведєву. За словами представників російської делегації, причина запізнення була для російської політичної еліти банальна – дружині президента Росії захотілося відпочити в готелі і пообідати.

Під час бесіди з мером Брюгге Медведєва також була не особливо ввічлива. Коментуючи привітання Менарта у зв’язку з перемогою Росії у конкурсі на проведення чемпіонату світу з футболу в 2018 році, Світлана Медведєва безапеляційно заявила, що “переможець отримує все”. Безтактність була вдвічі сильнішою, оскільки Бельгія (спільно з Нідерландами) також брала участь у цьому конкурсі FIFA.

При відвідуванні головної визначної пам’ятки Брюгге – каплиці Святої Крові, Медведєва побажала обов’язково побачити різдвяні вогні в компанії з православним священиком, якого привезли на її вимогу з Антверпена. Через візит Медведєвої в Брюгге були вжиті безпрецедентні для цього міста заходи безпеки, через що багато магазинів зазнали збитків.

Під час шопінгу дружина президента Росії також зуміла відзначитися. У магазині мережив Rococo вона наполегливо вимагала продати їй музейний експонат бельгійського мережива XVIII століття. Власникам магазину лише з великими труднощами вдалося пояснити високопоставленим гостям з Росії, що цей предмет не продається. По магазинах Медведєва пересувалася в оточенні майже роти охорони. Бельгійські ЗМІ пишуть, що її супроводжувало більше 20 озброєних людей.

Гастрономічні капризи першої леді Росії призвели до того, що в останній момент вона відмовилася йти в ресторан готелю Karmeliet, де на її ім’я був замовлений столик на 20 персон. Персоналу ресторану Duc de Bourgogne, який Медведєва вшанувала своєю присутністю, теж не пощастило. Під час вечері вона постійно вимагала поміняти вже принесені страви.

Comments

  1. “Пани медведева!!” Из нее такая же пани как из козьей жопы саксофон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.