Новини України. 29 грудня. Бюсту Йосипа Сталіна біля будівлі Запорізького обкому КПУ повернули голову. Вранці, 29 грудня, голова пам’ятника знову була на місці.

пам'ятник Сталіну
Запорізький Сталін має голову на плечах

При цьому весь бюст від основи до підборіддя укритий партійним прапором КПУ.

Як відомо, ввечері 28 грудня в прес-службі ГУ МВС у Запорізькій області повідомили, що в Запоріжжі невідомі пошкодили пам’ятник Сталіну, відрізавши йому голову.

Пізніше прес-служба Всеукраїнської організації «Тризуб» імені Степана Бандери взяла на себе відповідальність за акт вандалізму.

Самі комуністи заперечують факт відрізання голови Сталіну. Так, за словами другого секретаря обкому Олександра Зубчевського мала місце хуліганська витівка, в ході якої невідомі запустили в малу архітектурну форму пляшку з під пива. У результаті її потрапляння від бюста відлетіло кілька букв. Нібито саме тому Сталіна до відновлення цих незначних пошкоджень вкрили прапором.

Також Зубчевський піддав сумніву достовірність поширеного в інтернеті відео, на якому нібито члени всеукраїнського об’єднання «Тризуб» ім. Степана Бандери відпилюють голову Йосипу Віссаріоновичу.

Джерело Дзеркало тижня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.