Новини України. За словами Віктора Януковича, сьогодні організована злочинність в України стає більш завуальованою і професійної, вона, як правило, високотехнічно оснащена, має власну розвідку і контррозвідку.

Президент України Віктор Янукович
Янукович стерджує що злочинність має розвідку і контррозвідку

“З огляду на це і, незважаючи на складні економічні умови, держава буде знаходити можливості переозброєння технічного арсеналу органів внутрішніх справ, але перше, що повинні протиставити працівники міліції – це свій власний професіоналізм та чесне виконання своїх службових обов’язків”, – сказав Президент.

Також Янукович зазначив, що, незважаючи на чималі труднощі, з якими стикається міліція, сьогодні відчувається постійна тенденція до зменшення тяжких та особливо тяжких злочинів, зокрема, вбивств, нанесення тяжких тілесних ушкоджень. Тим не менше, боротьба з викорінення організованих злочинних груп повинна продовжуватися, додав він.

“Ми не можемо допустити, щоб на труднощах українського народу збагачувалися шахраї”, – заявив Янукович, звернувши увагу присутніх в залі на необхідність приділяти більше уваги розкриттю злочинів в економічній сфері, оскільки, за його словами, злочинці намагаються монополізувати не тільки окремі економічні галузі, але і проникнути у владні структури.

У той же час, зазначив Президент, не менш важливою проблемою, яку потрібно вирішувати міліції, є гральний бізнес, який, незважаючи на заборону, почав розвиватися під видом інтернет-клубів.

За словами Януковича, ще одним напрямком роботи міліції має стати профілактика пияцтва, оскільки значна частина злочинів скоюється в стані алкогольного сп’яніння.

Президент в черговий раз звернув увагу працівників міліції на боротьбу з наркоманією, яка, на його переконання, сьогодні досягає таких масштабів, що становить загрозу для національної безпеки.

Глава держави вручив працівникам міліції високі державні нагороди.

На торжество за участю Януковича були запрошені всі колишні міністри внутрішніх справ України, які керували МВС протягом останнього десятиліття, – Юрій Смирнов, Микола Білоконь, Василь Цушко. Юрія Луценка в залі не було.

Джерело ЦензорНет

Comments

  1. Назвіть ще й прізвище та ім”я батька цієї організованої злочинності.в Україні. Чого мовчите!?

  2. Организованна злочиннисть это прежде всего ВЫ вмиктор федорович и еще раз ВЫ ! и ваша ватага бандюков те что не только в ВР заседают , а и те что вы их расставляете на постах смотрящих щас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.