Новини України. 14 грудня. Організація Об’єднаних Націй (ООН) наголошує на необхідності надання Україні фінансової допомоги для будівництва нового укриття на Чорнобильській атомній електростанції.

ООН дасть гроші на ЧАЕС

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Кабінету Міністрів.

Адміністратор Програми розвитку ООН Хелен Кларк під час зустрічі з віце-прем’єр-міністром, міністром соціальної політики Сергієм Тігіпко зазначила: “Сьогодні у мене був обід з представниками донорської спільноти, і я їм нагадала, що Україні необхідна підтримка, фінансова підтримка для побудови саркофагу на Чорнобильській АЕС“. Вона також підкреслила, що ООН буде підтримувати Україну в цьому напрямку. У свою чергу, Тігіпко відзначив важливість для країни такої підтримки.

Як повідомлялося, у вересні Андрій Клюєв, будучи першим віце-прем’єр-міністром, оцінив в 870 мільйонів євро будівництво нового об’єкта “Укриття” на ЧАЕС.

Державне спеціалізоване підприємство “Чорнобильська атомна електростанція” (Київська область) прогнозує завершення будівництва і введення в експлуатацію нового укриття над 4 енергоблоком ЧАЕС до 2014 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.