Новини України. 7 грудня. Реконструкція НСК “Олімпійський” у Києві обійдеться дорожче, ніж коштувала модернізація аналогічного стадіону “Олімпія” у Берліні.

нск олімпійський
НСК Олімпійський коштуватиме 314 мільйонів євро

Прес-секретар берлінського комплексу Георг Торсен розповів, що реконструкція “Олімпії” обійшлася в 242 мільйони євро. А кошторис реконструкції “Олімпійського” вже на сьогодні становить 3,006 мільярда гривень, тобто 290 мільйонів євро. Нова цифра була визначена розпорядженням Кабміну від 28 липня 2010 року.

При цьому в Державній програмі підготовки та проведення в Україні Євро-2012, затвердженої Кабміном 14 квітня 2010 року, фігурує прогнозна ціна реконструкції НСК “Олімпійський” у розмірі 3 млрд 266 млн гривень, або 314 млн євро.

Як повідомив глава Нацагентства з Євро-2012 Володимир Ковалевський, ця вартість робіт грунтується на державній експертизі, проведеної ДП “Укрдержбудекспертиза”.

Як і київський стадіон, берлінський також був реконструйований до футбольного турніру міжнародного рівня – Чемпіонату світу з футболу 2006 року. Як і “Олімпійський”, “Олімпія” отримала від УЄФА статус “п’ятизіркового”. Автором проекту обох стадіонів є німецька компанія “GMP Architekten”. Український стадіон буде мати 68 000 місць, німецький розрахований на 74 тисячі глядачів.

Джерело Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.