Мистецтво переходить на новий рівень, воно стає високотехнологічним.

Фестиваль Yota Space, інсталяція Body Paint

Безліч візуальних інсталяцій, представлених на фестивалі дивовижних технологій та мистецтва Yota Space, реагують на відвідувачів.

Інсталяція “VOLUME” представляє собою “світловий ліс”. Сяючі стовпи реагують на проходячих повз людей і починають мигати та переливатися різними фарбами.

Фестиваль дивовижних технологій та мистецтва Yota SpaceІнсталяція “BODY PAINT”. Перед екраном стають люди і роблячи руками різні рухи залишають на екрані різнобарвні розводи, створюючи незвичайні картини.

Фестиваль дивовижних технологій та мистецтва Yota SpaceІнсталяція «PEASOUPER». Повз кубів, що світяться проходить людина, і потім може спостерігати свою проекцію в цих кубах.

Фестиваль дивовижних технологій та мистецтва Yota SpaceІнсталяція “GOLD”. Людина підходить до екрану, і на ньому з’являється схематичне відображення з маленьких зірочок. Своєрідне дзеркало.

Фестиваль дивовижних технологій та мистецтва Yota SpaceІнсталяція труби, що йде далеко вниз. Коли заходиш всередину труби, виникає відчуття що під ногами підлоги немає. Стає навіть страшнувато.

Фестиваль дивовижних технологій та мистецтва Yota SpaceЗ появою високих технологій з’явилися і нові можливості. Тепер можна не тільки дивитися на твір мистецтва, а й змінювати його, створювати нові форми своїми руками.

Джерело: Хабрахабр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.