Новини України. 1 грудня. Новий Податковий кодекс передбачатиме перехідний період близько одного року і не міститиме штрафів та інших санкцій проти підприємців.

Микола Азаров
Азаров каже, що уряд максимально врахує інтереси "спрощенців"

Уряд України максимально врахує зауваження підприємців у процесі внесення змін до Податкового кодексу.

Про це сьогодні заявив прем’єр-міністр України Микола Азаров.

“Потрібні зміни до Податкового кодексу необхідно внести у якнайшвидші терміни. У ці зміни ми повинні максимально врахувати претензії людей, які працюють за спрощеною системою оподаткування”, – сказав Азаров на засіданні уряду.

Прийнятий парламентом Податковий кодекс викликав численні акції протесту. Підприємці стверджують, що документ, прийняті в колишній редакції, знищить малий і середній бізнес. За словами прем’єра жоден закон в Україні не викликав такого спротиву населення.

Азаров незадовільно оцінив роз’яснювальну роботу з податкової реформи, що і дозволило опонентам кодексу, акцентуючи на окремих недоліках, очорнити весь документ.

“Це приклад, коли ми на брехню не змогли нічим відповісти”, – вважає він.

“У перехідний період, який займе близько року, ми повинні відмовитися від штрафів і санкцій і зосередитися на роз’яснювальній роботі”, – сказав Азаров.

Прем’єр додав, що прийняття змін до Податкового кодексу буде супроводжуватися роз’яснювальною роботою.

“Держава і підприємці повинні стати партнерами у справі прийняття Податкового кодексу, без якого неможлива модернізація економіки”, – сказав прем’єр.

Держбюджет України на наступний рік має бути розроблений на новій податковій базі. Уряд прогнозує, що втрати держави через запровадження нових податкових правил в перший рік становитимуть близько 4 мільярдів гривень.

Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович у вівторок наклав вето на Податковий кодекс, прийнятий парламентом у другому читанні 18 листопада. Глава держави заявив, що документ підготовлено неналежним чином і доручив кабінету міністрів до четверга підготувати поправки.

За матеріалами РИА Новости, Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.