Новини світу. 23 грудня. Німеччина. Більшість німців незадоволені рішенням ФІФА щодо проведення Чемпіонату світу з футболу у Росії та Катарі.

вувузела, футбол, німеччина
Німці найменше підтримали Росію у проведенні ЧС-2018

Згідно з опитуванням, значна частина респондентів підозрює, що напередодні голосування були досягнуті таємні домовленості.

Рішення про проведення чемпіонатів світу з футболу в Росії в 2018 році і в Катарі в 2022 році викликали невдоволення переважної більшості німців.

Про це свідчать результати опитування громадської думки, проведеного інститутом Promit на замовлення журналу Sponsors. Майже дві третини респондентів (63,8%) вважають, що напередодні голосування були досягнуті таємні домовленості. У той же час 19,5% впевнені в справедливості рішень ФІФА, повідомляє Німецька хвиля.

На думку значної частини опитаних, найкращим кандидатом на проведення ЧС в 2018 році була Англія. Батьківщині футболу віддали перевагу 31,8% респондентів. За нею слідують тандеми Португалія/Іспанія (21,7%) і Бельгія/Нідерланди (18,8%). У Росії прихильників найменше (14%).

Відповідаючи на запитання, яка країна була б кращим організатором ЧС-2022 року, 40,1% опитаних назвали Австралію. За нею слідують США (21,1%), Японія (9,5) і Південна Корея (5,5%). Катар замикає список (5,5%).

У телефонному опитуванні брали участь більше 1200 жителів Німеччини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.