Новини технологій. 2 грудня. Галузева організація CompactFlash Association (CFA) оголосила про заснування робочої групи, чия діяльність буде спрямована на розробку нового формату карт пам’яті із збільшеною ємністю та швидкістю передачі даних.

CompactFlash Association (CFA)
CompactFlash Association

Це відбулося слідом за офіційною пропозицією таких відомих IT гігантів, як Sony, SanDisk і Nikon, зі створення формату, який буде орієнтований для сучасних вимог ринків професійної фотографії та відеозйомки.

Майбутній формат карт пам’яті, назви яких поки не затверджено, описується Sony, SanDisk і Nikon, як такий, що використовує інтерфейс PCI Express (існуючі карти пам’яті CompactFlash все ще пов’язані з інтерфейсом PATA). Передбачається, що перехід на більш стрімкий стандарт дозволить реалізувати швидкість передачі даних аж до 500 МБ/с, а ємність подібних карт пам’яті теоретично може досягти і навіть подолати рубіж у 2 ТБ.

Подібні характеристики зроблять майбутні карти пам’яті придатними для серійної зйомки в “важкому” форматі RAW, а також для зйомки відео в дуже високому розрішені. Крім того, повідомляється, що за своїми розмірами нова карта пам’яті може бути близька до CompactFlash продуктів.

За матеріалами Ferra

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.