Новини України. 16 грудня. Бізнесмен Ігор Коломойський вважає, що в справі екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко не треба шукати політику. Про це він заявив журналістам.

Ігор Коломойський
Коломойський бачить політичний тиск на Тимошенко

Коментуючи спроби кримінального переслідування колишніх представників влади, зокрема Юлії Тимошенко, Ігор Коломойський сказав, що “я не працюю в Генпрокуратурі, в міліції”.

“Якщо затримують – значить, є за що”, – сказав він.

Що стосується Тимошенко, то бізнесмен зазначив, що “вона політична фігура і якщо викликають на допит, то треба давати пояснення, вона повинна відзвітувати, тим більше я чув про якийсь аудит, якісь цифри”.

“Ну, напевно, тут присутній якийсь політичний тиск на неї, але я не думаю, що її хтось посадить, або зачепить, або затримає”, – сказав Коломойський.

“А от ті люди, які працювали, скажімо так, на місцях, міністри, чиновники… якщо вони чимось займалися, мабуть… Не всіх же садять. У будь-якому тиску можна знайти політику. Але я вважаю, що спочатку потрібно розібратися з господарською частиною, тому що не всіх же чіпають. Я не чув, щоб з моїх знайомих, хто працював при Тимошенко, щоб когось викликали. Тому що вони працювали чесно та кишені собі не набивали. А багато набивали собі кишені, ось за це їх сьогодні і тягають. Не треба шукати політику там, де є звичайна економіка”, – додав він.

Нагадаємо, вчора Генпрокуратура повідомила, що проти лідера ВО “Батьківщина” Юлії Тимошенко було порушено кримінальну справу за ч.3 ст. 365 Кримінального кодексу (перевищення влади, яке спричинило тяжкі наслідки). Вона перебуває в статусі підозрюваної і дала підписку про невиїзд.

Джерело Ліга

Comments

  1. ….. ЧАС РОЗПЛАТИ НЕ ЗА ГОРАМИ … ТІКАЙ З “ФАЗЕНДИ”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.