Новини України. 27 грудня. Київ. Дружина екс-міністра внутрішніх справ Ірина Луценко вважає арешт свого чоловіка Юрія Луценка помстою владі за його політичну позицію.

Ірина Луценко
Луценка хотіли будь яким шляхом посадити в тюрму - Ірина Луценко

Про це вона заявила сьогодні на прес-конференції. За її словами, мета влади – будь-яким шляхом посадити Юрія Луценка до в’язниці.

“Моя заява буде короткою. Я вважаю, що це помста нинішньої влади моєму чоловікові за його політичну позицію. Помста ця полягає в наступному: будь-яким шляхом посадити мого чоловіка у в’язницю. Ви чудово знаєте, що за дві каденції в Міністерстві внутрішніх справ було затримано і посаджено до в’язниці багато злочинців, які, звичайно ж, “чекають” мого чоловіка там. Також і міліціонери, яких по внутрішніх розслідуваннях через корупційні діяння посадили у в’язницю. Тому я вважаю, що нинішня влада хоче посадити його у в’язницю з можливими найгіршими для нього наслідками”, – відзначила Ірина Луценко.

Коментуючи заяви про те, що Юрієві Луценкові радили виїхати з країни, пані Луценко запевнила, що її чоловік ніколи раніше не збирався і тепер не погодився б залишити Україну через переслідування з боку правоохоронних органів.

При цьому Ірина Луценко звернулася до Президента України Віктора Януковича з проханням не вдаватися до знищення своїх опонентів.

“Якщо ви, маючи всю повноту влади, всю вертикаль, знищите своїх ворогів явних, які не бояться говорити вам правду в очі, з ким ви залишитеся? Ви залишитеся з прихованими ворогами, і тоді ви не зможете спати, тому що у вас залишаться тільки свої, а зраджують якраз свої”, – пояснила вона.

Звертаючись до українців, Ірина Луценко нагадала, що багато років Юрій Луценко захищав інтереси простих громадян.

“Він підірвав здоров’я на Майдані, відстоюючи ваші інтереси, ніколи не ховався ні за чиї спини, у нього ніколи не було думки втекти з України, оскільки він справжній громадянин. Тому я прошу вас, підтримайте його, не дайте їм його вбити”, – заявила вона.

За матеріалами Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.