Новини світу. 18 грудня. Найбільший комерційний банк США Bank of America відмовляється обслуговувати платежі та рахунки, що мають відношення до скандально відомому сайту WikiLeaks.

Bank of America
Bank of America "притиснув" WikiLeaks

Bank of America приєднується до дій, про які раніше заявили MasterCard, PayPal, Visa Europe та інші компанії, і не буде проводити ніякі операції, які, на нашу думку, так чи інакше пов’язані з WikiLeaks“, – говориться в заяві банку, передає Reuters.

“Це рішення засноване на нашому небезпідставному переконанні, що WikiLeaks має відношення до дій, які, серед іншого, суперечать нашим внутрішнім правилам оформлення платежів”, – цитує агентство заяву банку.

Після публікації заяви Bank of America прихильники інтернет-ресурсу на сторінці в соціальній мережі Twitter закликали однодумців на знак протесту закрити рахунки в цій фінансовій установі.

“Ви маєте справу з Bank of America? Наша порада – зберігаєте свої кошти в більш безпечному місці”, – йдеться в Twitter.

Раніше представники WikiLeaks заявляли, що на початку наступного року опублікують на сайті документи, що свідчать про “недобросовісні дії” одного з найбільших банків США, імовірно Bank of America.

Раніше в грудні приймати власні пожертви на користь інтернет-порталу припинили MasterCard, PayPal і Visa, мотивуючи рішення про відмову в обслуговуванні WikiLeaks залученістю сайту в протизаконну діяльність. Крім того, влада Швейцарії закрила один з банківських рахунків, що належать заарештованому, а пізніше випущеному під заставу у Великобританії засновнику сайту Джуліану Ассанжу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.