Новини України. 27 грудня. Затримання екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка є неадекватним кроком, бо він не становив загрози суспільній безпеці.

Михайло Погребинський
Погребинський: дії влади щодо Луценка - неадекватні

Про це в розповів директор Київського інституту конфліктології та політичних досліджень Михайло Погребинський.

“Рейтинг Президента України повернувся до параметрів, які були до президентських виборів. Це рейтинг його базового електорату. Абсолютна більшість базового електорату навряд чи співчуває Луценку“, – зазначив він.

Водночас політолог назвав затримання Юрія Луценка неадекватним кроком.

“Я вважаю, що загрози того, що він заважатиме слідству або громадській безпеці, немає. Тому таке затримання є надлишковим заходом, який з політичної точки зору є абсолютно недоцільним і контрпродуктивним. Навіть серед тих людей, які симпатизують “біло-блакитним”, як, наприклад, я, такі дії сприймаються, як неадекватні”, – сказав Михайло Погребинський.

На його думку, такі дії влади не додають їй популярності.

“Дії мають бути рішучими, судові рішення мають бути чесними та відкритими. Тоді люди визнають адекватність цих дій і рішучість влади. А коли всім зрозуміло, що Луценко ніякої загрози не являє, його затримання просто нагадує намагання помститися ворогам. Але це нижче гідності сильної влади. Сильна влада поводиться стримано у стосунку до поверженого ворога”, – розповів Погребинський ІМК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.