Новини України. 17 грудня. Переслідування в Україні опозиційних лідерів та ЗМІ є питаннями для серйозної стурбованості.

Ассен Агов
Ассен Агов

Про це заявив під час засідання співголова Міжпарламентської Ради Україна – НАТО Ассен Агов, повідомляє глава української делегації, лідер НРУ Борис Тарасюк.

“У демократичному суспільстві є неприпустимими вчинення тиску, залякування опозиції і ЗМІ“, – відзначає Агов.

Повідомляється, що парламентар під час засідання відзначив, що “відсутність представників-парламентарів від Партії регіонів на засіданні Міжпарламентської Ради Україна – НАТО ставить під сумнів щирість заяв з боку української влади щодо зацікавленості в розвитку взаємин з НАТО“, передає прес-служба НРУ.

“Це приводить до думки про існування подвійних стандартів збоку влади. З одного боку декларації про необхідність співробітництва з НАТО, а з другого боку – відсутність будь-якого інтересу від парламентарів самої більшості у Верховній Раді”, – констатував Агов.

Зі свого боку Тарасюк, виступаючи під час засідання Міжпарламентської Ради звернув увагу парламентарів країн-НАТО на репресії, що нині чиняться правоохоронними органами проти представників керівництва опозиційних демократичних сил.

“Слід зазначити, що правоохоронні органи виконують функцію каральних органів, а не тих, які мають стежити за дотриманням законів, як це має бути в правовій державі”, – заявив Тарасюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.