Новини світу. 1 грудня. США. Американське космічне агентство НАСА, ймовірно, підготувало сенсацію, пов’язану з існуванням позаземного життя.

НЛО
НАСА розкаже сьогодні про позаземне життя

На початку цього тижня на офіційному сайті відомства був опублікований документ про прес-конференцію, на якій будуть обговорюватися “астробіологічні знахідки”, що викликали бурхливу реакцію у світовій блогосфері.

Пряму трансляцію цієї події, запланованої на четвер, 2 грудня, проведе телеканал NASA TV та офіційний сайт агентства – nasa.gov.

Згідно з документом, на заході, зокрема, будуть обговорюватися “астробіологічна знахідки, які вплинуть на пошук доказів позаземного життя”. У прес-конференції візьмуть участь геолог Памела Конрад (головний автор статей, опублікованих у минулому році, про геологію і життя на Марсі), океанолог Феліса Фульвія-Симон (автор статей по фотосинтезу з використанням миш’яку), біолог Стівен Беннер з Лабораторії реактивного руху і еколог Джеймс Елзер, який працює в Follow the Elements – астробіологічній програмі, що фінансується НАСА.

Втім, експерти сумніваються, що на прес-конференції будуть зроблені сенсаційні заяви.

“Я цього не виключаю, але це дуже малоймовірно”, – відповів астроном Філ Плейт на питання про те, чи розповість НАСА про існування позаземного життя.

“Набагато імовірніше, що агентство виявило місце, де воно відбувається”, – зазначив астроном.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.