Новини України. 29 грудня. Народні депутати від НУНС сьогодні спробують “відвідати” Юрія Луценка у Лук’янівському СІЗО.

Юрій Луценко
Луценка сьогодні попробують відвідати друзі

Про це заявив нардеп Юрій Гримчак.

“Думаю, ми спробуємо все-таки відвідати Лук’янівське СІЗО, зустрітися з Юрієм Луценком“, – сказав він.

Відповідаючи на питання, чи є у депутатів таке право, Гримчак зазначив: “Народні депутати на всій території Україні навіть на режимні об’єкти можуть заходити без пропусків. Навіть у СІЗО, які проблеми?”

Правда, при цьому він додав: “Наскільки це буде можливо на ділі, ми спробуємо з’ясувати”.

Крім того, нашоукраїнці ще раз спробують взяти Юрія Луценка “на поруки”.

“Йдуть новорічні свята. Будемо звертатися до суду, щоб він виніс відповідне рішення, і до слідчого. У всі можливі і неможливі інстанції будемо звертатися. Фактично на Новий рік все одно ніякі слідчі дії не проводяться. Але, чесно кажучи, я мало в це вірю, не та влада зараз”, – підкреслив нардеп.

Луценка затримали в рамках відновленого досудового слідства, а головна претензія – що він не так швидко знайомиться з матеріалами справи. Хоча з точки зору формальності треба сказати, що після того, як досудове слідство відновлено, обвинувачений не має права з ним знайомитися. Така колізія”, – додав Юрій Гримчак.

Нагадаємо, у понеділок Печерський райсуд Києва прийняв рішення про застосування до Юрія Луценка запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою строком на два місяці. Вчора Луценка перевели до Лук’янівського СІЗО. За словами Юрія Гримчака, Луценко перебуває в камері на трьох людей.

Джерело Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.