Новини політики. 17 грудня. Київ. “Намір фракції БЮТ-Батьківщина проінформувати світову громадськість про бійку у Верховній Раді 16 грудня є безвідповідальним”, – говорить Литвин.

Володимир Литвин
Володимир Литвин

Про це він сказав в інтерв’ю телекомпанії “Рада“.

“І намагатися тут закликати світову громадськість і звинувачувати Україну – я думаю, що це не є відповідальним виходом”, – сказав він.

Також, на його думку, це погіршує міжнародний імідж країни.

“Немає бажання слухати і чути, є намір переламати, є намір випробувати на міцність із залученням міжнародних установ, організацій, політичних структур. Знову-таки я не думаю, що це додає авторитету країні та усім політикам – і опозиційним та провладним”, – вважає спікер.

Разом з тим Литвин визнає, що не зміг повністю реалізувати можливості запобігти бійкці.

“Я відчуваю тут найбільшу свою, очевидно, провину – треба було шукати можливості, напевно, з балкона закликати депутатів, бігати навколо сесійного залу, який був весь закритий, і намагатися достукатися … Ми перейшли точку неповернення, але треба зупинитися і повернутися назад “, – сказав він.

Спікер вважає за доцільне проведення закритого засідання Ради для обговорення проблеми що виникла серед депутатів конфліктів і знаходження компромісів для роботи парламенту.

Як повідомлялося раніше, Фракція “Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина” має намір розповісти про бійку у Верховній Раді Україні парламентаріям всіх цивілізованих країн, в тому числі і депутатам Європарламенту.

Нагадаємо, Партія регіонів вважає, що бійка в Раді була спровокована депутатами від БЮТБ.

У той же час, генеральний прокурор України Віктор Пшонка пообіцяв об’єктивно розслідувати обставини вчорашньої бійки у Верховній Раді.

Джерело ЦензорНет

Comments

  1. Литвину треба втриматись на троні і при цьому бути дуже “корисним” регіоналам. Шкода, що всякі там опозиціонери заважають.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.