Новини України. 3 грудня. НАК “Нафтогаз Україна” затвердила Програму реконструкції, технічного переоснащення, розширення та планово-попереджувальних ремонтів об’єктів ДК “Укртрансгаз” та Програму капітальних інвестицій на 2011 рік.

газ
Нафтогаз затвердив програму реконструкції ГТС

Відповідне рішення було прийнято сьогодні на компресорній станції “Ромни” під час наради з питань підготовки та проведення робіт з реконструкції та модернізації газотранспортної системи (ГТС) України в 2011 році.

Як повідомили в прес-центрі НАК, у нараді під головуванням Міністра палива та енергетики Юрія Бойка взяли участь голова правління НАК “Нафтогаз Україна” Євген Бакулін, директор ДК “Укртрансгаз” Сергій Винокуров та інші фахівці підприємств галузі.

Під час наради Євген Бакулін зазначив, що на виконання програми реконструкції об’єктів ГТС будуть спрямовуватися кошти від поточної господарської діяльності компанії і додатково залучатися інвестиції.

“Виконання програми дозволить гарантувати надійну і безперебійну роботу нашої газотранспортної системи в наступному році”, – підкреслив глава “Нафтогазу”.

Джерело Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.