Новини світу. 29 грудня. Глава російського уряду Володимир Путін підтвердив, що в разі об’єднання газових монополістів РФ і України “Нафтогаз” буде міноритарним акціонером.

Газпром
Путін вважає, що Україні варто взяти участь у створені СП з Газпромом

Путін також відзначив ті переваги, які отримає українська компанія.

“Так, НАК буде міноритарним акціонером, але він буде частиною найбільшої світової компанії, буде мати свій голос і в цілому зможе взяти участь в спільній роботі. Це не позбавлене сенсу”, – сказав Путін журналістам.

Путін озвучив ідею об’єднання “Газпрому” і “Нафтогазу” в квітні цього року. Глава російського холдингу Олексій Міллер говорив, що компанії повинні йти до злиття через створення спільного підприємства – це стане першим етапом шляху до об’єднання. За його словами, внеском у СП з російської сторони можуть стати родовища, з українського – газотранспортна система.

В кінці листопада “Газпром” і “Нафтогаз” домовилися приступити до оцінки активів, які можуть бути внесені до їх СП. У числі можливих родовищ для внесення з російської сторони – ділянки в Астраханській області і на півострові Ямал, повідомляє РИА Новости.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.