Новини України. 16 грудня. Відпрацювання з виявлення забороненого в Україні грального бізнесу проводить цими днями закарпатська міліція.

Виявлено два зали з понад сотнею гральних автоматів

Вечірньої пори хустські “безівці” спiльно з працiвниками прокуратури району навідалися в пiдвальне примiщення в місті Хуст, що належить приватному підприємцю. Тут правоохоронці виявили незаконне функцiонування залу гральних апаратiв у кількості 50 штук. Апарати було опечатано та взято пiд охорону працiвниками міліції.

Аналогічну операцію провели тячівські міліціонери спільно з прокуратурою району. В примiщеннi розважального закладу міста, що належить підприємцю з Хмельницької області, було виявлено 50 переобладнаних гральних апаратiв, якi функцiонували без вiдповiдних документiв. Їх було опечатано.

У Виноградові пiд час спільного вiдпрацювання виявили в iнтернет-кафе 4 гральні апарати, 5—у примiщеннi кафе, 4—в іншому та ще 10—в приміщенні, що належить підприємцю з Львівщини. Всі незаконні апарати вилучено, повідомили  в ВЗГ УМВС України в Закарпатській області.

Джерело Закарпаття онлайн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.