Новини України. 1 грудня. Львівська область. 30 листопада у зв’язку зі складним епідеміологічним становищем оголошено карантин у навчальних закладах міста Дрогобич – навчальний процес припинено з 1 грудня.

карантин, школа, діти
Дрогобич закрив школи на карантин

На разі діти не будуть відвідувати школи щонайменше до п’ятниці, а надалі – все буде залежати від рівня захворюваності.

Як повідомила санітарний лікар Дрогобича Оксана Гривнак, станом на вівторок 30 грудня епідеміологічний поріг перевищено на 10,2%. Та найбільшу стурбованість у медиків викликає ситуація в середовищі дітей віком 7-14 років, де епідпоріг перевищено у 2,5 рази.

За словами пані Гривнак, комісією техноґенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Дрогобицького міськвиконкому прийнято рішення про тимчасове закриття позашкільних освітніх закладів і скасування масових культурно-розважальних заходів.

Заступник начальника управління охорони здоров’я Святослав Кучерявий додав, що за останні два тижні, коли розпочалося зростання захворюваності, занедужало 2200 дрогобичан. З них госпіталізовано 22 дорослих і 19 дітей. Однак стан тих, хто потрапив на лікарняні ліжка не є важким і тривоги не викликає, зауважили в управлінні охорони здоров’я Дрогобича.

Рівень захворюваності в школах різниться, хоча все одно є доволі високим – 24%-28%.

За матеріалами ІГ Майдан, Вголос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.